Hakkımızda

Hakkımızda 55100
HABERLER
  • Sitemiz Yenilendi Mert zımba telleri olarak resmi web sayfamızı yenilemiş bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize anlaşılır ve kolay erişilebilir bir web sayfası hazırladık. Tüm ürünlerimize kolayca göz atabilir ve teknik detaylara kolayca ulaşabilirsiniz.
BLOG
  • Üstün Teknoloji Üstün Teknoloji Mert Zımba Telleri olarak üstün tekonojiden faydalanmakta ve sizlere kaliteli ürünler sunmaktayız. İşinde uzman ekiplerimiz ile tüm Türkiye'ye zımba teli üretimi yapmakta ve sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktayız. 3000 m2 kapalı üretim tesislerimiz ile profesyonel olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
KURUMSAL
Mert Zımba Telleri olarak Türkiye'nin lider zımba teli üreticileri arasında yer almaktayız. İşinde uzman personellerimiz ve teknolojik üretim tesislerimiz ile sektörün öncü kuruluşları arasındayız. Zımba telleri ile ilgili tüm ürünlerimiz web sayfamızda detaylı bir şekilde listelenmektedir. Ürünlerimiz ile ilgili fotoğraflar ve teknik ölçüler ürün detayında yer almaktadır. Kaliteli ve dürüst çalışma prensibini ilke edinmiş olan şirketimiz alınan siparişleri zamanında teslim ederek hızlı ve dakik olmayı amaç edinmiştir. Sol tarafta yer alan kategorilerden dilediğiniz ürüne göz atabilirsiniz.